GrandTaxi

Oslovil nás už stály klient VMAX transport, ktorý potreboval vytvoriť logo, bannery a prezentačný web pre jeho novú taxi službu. Požiadavku sme zvládli a vytvorili celú značku GrandTaxi, vrátane polepu áut, bannerov, vizitiek, webu a pod.

Inteligentné Vetranie

Inteligentná webstránka pre Inteligentné Vetranie :). Oslovil nás klient, ktorý sa zaoberá predajom, servisom a inštláciou vzduchotechniky s požiadavkou o vytvorenie web stránky. Požiadavka splnená, web stránka je na svete…klient je spokojný :)

MBB production

Od spoločnosti _blank sme dostali ponuku na naprogramovanie web stránky podľa grafického návrhu, ktorý dodá spoločnosť. Túto výzvu sme zvládli a naprogramovanú web stránku implementovali do redakčného systému WordPress, ktorú si bude spoločnosť MBB s.r.o. spravovať sama.

DUBU nábytok

Oslovil nás klient s požiadavkou o vytvorenie katalógu pre jedinečný dubový nábytok. Klient mal k dispozícií nádherné fotky a tak nebol problém vytvoriť niečo jedinečné aj na webe. Výsledkom je katalóg s online dopytom, kde si zákazníci môžu nahádzať produkty a vidieť cenu, resp. požiadať o hromadnú zľavu a pod.

KMA Servis

Aj v Rimavskej Sobote máme šikovných ľudí! 😊 Svedčí o tom spoločnosť KMA Servis, ktorá sa venuje predaju a servisu techniky pre mliekarne po celom Slovensku, Česku a Maďarsku. Spoločnosť potrebovala redizajnovať svoju web stránku a tak sme sa pustili do práce. Výsledkom je web stránka prispôsobená dizajnu spoločnosti KMA Artern, ktorú KMA Servis zastupuje.

Partners Building

Od spoločnosti _blank sme dostali ponuku na naprogramovanie web stránky podľa grafického návrhu, ktorý dodá spoločnosť. Túto výzvu sme zvládli a naprogramovanú web stránku implementovali do redakčného systému WordPress, ktorú si bude spoločnosť Partners Building spravovať sama.