GrandTaxi

Oslovil nás už stály klient VMAX transport, ktorý potreboval vytvoriť logo, bannery a prezentačný web pre jeho novú taxi službu. Požiadavku sme zvládli a vytvorili celú značku GrandTaxi, vrátane polepu áut, bannerov, vizitiek, webu a pod.

Inteligentné Vetranie

Inteligentná webstránka pre Inteligentné Vetranie :). Oslovil nás klient, ktorý sa zaoberá predajom, servisom a inštláciou vzduchotechniky s požiadavkou o vytvorenie web stránky. Požiadavka splnená, web stránka je na svete…klient je spokojný :)

MBB production

Od spoločnosti _blank sme dostali ponuku na naprogramovanie web stránky podľa grafického návrhu, ktorý dodá spoločnosť. Túto výzvu sme zvládli a naprogramovanú web stránku implementovali do redakčného systému WordPress, ktorú si bude spoločnosť MBB s.r.o. spravovať sama.

KMA Servis

Aj v Rimavskej Sobote máme šikovných ľudí! 😊 Svedčí o tom spoločnosť KMA Servis, ktorá sa venuje predaju a servisu techniky pre mliekarne po celom Slovensku, Česku a Maďarsku. Spoločnosť potrebovala redizajnovať svoju web stránku a tak sme sa pustili do práce. Výsledkom je web stránka prispôsobená dizajnu spoločnosti KMA Artern, ktorú KMA Servis zastupuje.

Partners Building

Od spoločnosti _blank sme dostali ponuku na naprogramovanie web stránky podľa grafického návrhu, ktorý dodá spoločnosť. Túto výzvu sme zvládli a naprogramovanú web stránku implementovali do redakčného systému WordPress, ktorú si bude spoločnosť Partners Building spravovať sama.

PeBeCon

Na základe referencie od spokojného zákazníka nás oslovila spoločnosť PB Consulting, ktorá vyrába didaktické pomôcky pre materské a základné školy. Dizajn stránky je prispôsobený konečnému zákazníkovi.

LumberHouse

Oslovil nás klient pre, ktorého sme už vytvorili stránku POSEDY.eu s požiadavkou pre vytvorenie firemnej web stránky pre jeho firmu LumberHOUSE, zaoberajúcu sa výstavbou nízko-energetických montovaných domov. Stránka sa podarila a spokojnosť je na oboch stranách :-)